SOFTLINE 82

Veka Softline 82  to okno przeznaczone dla budownictwa energooszczędnego o głębokości 82mm , gdzie profil skrzydła ma 6 a rama 7 komór poprzecznych, dzięki czemu współczynnik izolacyjności profili Uf= 1,0 W/m²K .Wariant standardowy z dodatkową uszczelką środkową to układ trzech uszczelek (zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej) doskonale izolujący hałas, zimno, wilgoć i przeciągi. Okna Veka Softline 82 występują w dwóch wariantach zabudowy , klasycznym i półzlicowanym. W obu przypadkach można zastosować niskoemisyjne pakiety szybowe o grubości do 52mm .

ALPHALINE 90+

Veka Alphaline 90+  to okno przeznaczone dla budownictwa energooszczędnego  i pasywnego o głębokości zabudowy  90mm doskonale izolujący przed hałasem, zimnem i wilgocią. Okna Veka Alphaline 90+ jest wyposażone w specjalny klin docieplający poprawiający współczynnik przenikalności termicznej a szerokie skrzydło pozwala stosować  niskoemisyjne pakiety szybowe o grubości do 50mm . Budowa przylgi uszczelki środkowej skutecznie podnosi odporność antywłamaniową bez dodatkowych wydatków związanych z doposażeniem okucia okiennego.

ARTLINE 82

Veka ARTLINE 82  to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dla  budownictwa energooszczędnego. System doskonale wpisuje się w najnowszy trend projektowania budynków gdzie jedynym widocznym elementem okna patrząc od strony elewacji zewnętrznej jest jego szklenie, a rama i skrzydło niemal całkowicie ukryte są pod zewnętrzną warstwą izolacyjną budunku. Dodatkowo budowa skrzydła pozwala na zastosowanie pakietów szkleniowych o grubości do 60mm co kwalifikuje ten system do zastosowań w budynkach pasywnych.