ENERGETO 

Okna Auplast ENERGETO to idealne rozwiązanie dla budownictwa pasywnego. Szeroka, wzmocniona płytkami kompozytowymi konstrukcja ramy i skrzydła o doskonałych parametrach termoizolacyjnych, oraz powiększona powierzchnia przeszkleń sprawia, że okna z serii ENERGETO systemami okiennymi certyfikowanymi i rekomendowanymi przez Instytut Domów Pasywnych jako doskonałe rozwiązanie dla domów o najniższym zapotrzebowaniu energetycznym.

IDEAL 8000

Okna Aluplast Ideal 8000 to produkt przy projektowaniu którego położono ogromny nacisk na poprawę parametrów termoizolacyjnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych. Okna Ideal 8000 standardowo są wyposażone w pakiet 3-szybowy o szerokości 48mm z ciepłą ramką międzyszybową.

IDEAL 7000

Okna Aluplast Ideal 7000 jest nową propozycją dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm oraz sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej i już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Okna Ideal 7000 standardowo są wyposażone w pakiet 3-szybowy o szerokości 48mm z ciepłą ramką międzyszybową.

Kolorystyka okien Aluplast