Montaż okien na osiedlu Szmaragdowe Wiry .

Dodano 18.12.2017

W tym roku współpracowaliśmy z developeroperem, który wyróżnia się na tle konkurencji dbałością o wysoką jakość budowanych przez siebie budynków. Skąd taka refleksja?

Przez lata staramy się krzewić ideę szczelnego montażu warstwowego  okien i o ile wśród inwestorów indywidualnych znajduje to zrozumienie, o tyle developerzy wydanie dodatkowych pieniędzy na doszczelnienie foliami połączenia okno-mur uważają za bezcelowy wydatek (choć pewnie w domu budowanym dla siebie nie szczędziliby kilkuset złotych na porządny monta ). Pod tym względem Szmaragdowe Wiry wyróżniają się na tle konkurencji.

Okna 3-szybowe, 6-komorowe są zamontowane w sposób zapewniający szczelność na połączeniu okna z murem. Barierę paroizolacyjną zapewnia folia Aluband marki G-U o współczynniku Sd= 1500m. Za termoizolację odpowiada piana poliuretanowa DenBraven 8008. Takie połączenie gwarantuje bardzo dobre właściwości termoizolacyjne a w rezultacie niższe rachunki za energię.

Promowanie montaży energooszczędnych jest jednym z naszych głównych celów dlatego zachęcamy do odwiedzenia strony Szmaragdowe Wiry